Aktuální příspěvky

Úhelný kámen

Řešení, které se zdá v dané soustavě nejhloupější nebo nemožné, se často ukáže jako správné. Kámen, který zavrhli stavitelé chrámů, se ukázal jako úhelný. Je jisté, že stavitelé chrámů (systémů) nemají zájem na tom, aby někdo z těch, pro které chrámy staví, hledal kámen úhelný.

Nápis pro rybáře u známého třeboňského rybníku Svět: Okamžitě se chytí na jakoukoliv návnadu!

Západní civilizace je dopravník na nižší bytostnou hladinu lidstva. Uvolňuje se tím výživná energie pro parazita lidstva. Pokles na nižší hladinu energie si lidstvo navíc povětšinou pochvaluje, a dokonce jej vyžaduje. Odtud pak obvykle pochází lidové rozhořčení, které například protestuje proti jedné úchylce, ale ve stovkách či tisících jiných úchylek jim propadá.

Výzkumem a využitím všudypřítomné volné energie a gravitační síly, čili energie zadarmo pro všechny, se zabýval Nikola Tesla. Rovněž probíhaly konzultace mezi ním a Swami Vivekanandou.

Zajímavé jsou ohledně tohoto tématu cívky. Patrně je využívali i staří Egypťané. Jejich princip nacházel uplatnění i v yoze, chi kungu a jinde. Vědecký výzkum smí pokračovat jen v předem položených kolejích.  Někteří jedinci jistě bádají i mimo ně, ale obvykle nejsou disponovaní jako například ony dvě zmíněné osoby. Každá z nich byla obeznalá v jednom zdánlivě vzájemně nesouvisejícím oboru. Jejich spolupráci umožnil tehdejší koncept éteru (chi).

Bytostný rozklad je příkladem degradace zmíněného gravitačního spádu éteru, uvolňování energie a vyčerpávání energie hmoty. Tesla naopak pracoval na problému technického zvýšení energetické hladiny lidstva (viz jeho známá práce). Vivekananda zase pracoval na problému zvýšení bytostné energetické hladiny lidstva, jako na skutečné příčině vší bídy a úpadku lidstva.

V Atlantidě se prý zabývali také podobnými technickými problémy akumulace a koncentrace energie. Než prý vyletěli do vzduchu. Nová kultura pohřbívá všechny pozůstatky té staré, které nechápe nebo nechce. Tento jev pohřbívání mrtvých mrtvými vidíme i dnes – např. při střídání demokratických vlád, nebo režimů.

Nejen vládcové ale i neobeznalí lidé, živelně likvidují bez rozlišení vše staré. A tak lidé hloupě přicházejí o výdobytky předešlých generací, kultur a populací.  A energetická hladina se díky jejich nesmyslnému křepčení nad dekadentním pokrokem stále snižuje.

Tesla postupoval ve svých výzkumech z opačného stanoviska než obvyklí vědci, kteří studují problémy objektivně, dle obecného koncensu zdánlivě správně, ale ve skutečnosti omezeně.  Běžná fyzika nahlíží na fyzikální zákony jako na neměnné. Pravidlo narušují nové výzkumy a dnes například kvantová fyzika a výjimky vědců jako byl třeba Einstein, Bohr, Heisenberg a jiní.

Objektivní nahlížení na předmět zkoumání způsobuje mentální omezenost. Zmíněný N. Tesla a S. Vivekananda (zástupce Vedanty) vnímali fyzikální zákony jako vyjádření zákonů psychologických čili jako vyjádření mentální omezenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *