Home

PROHLÁŠENÍ:

Býváme často nařčeni z nedostatku optimizmu, pozitivního myšlení, naděje a víry, kteréžto vlastnosti se staly v demokratickém světě přímo povinností, neboť mimojiné na nich závisí náš trvale udržitelný ekonomický růst, prosperita a blahobyt, nemluvě o tom, že tonoucí se stébla chytá.

Abychom zmíněným nepravdivým nařčením zabránili a dokázali, jak jsou mylná, otevřeli jsme rubriku Společnosti víry a naděje.

UPOZORNĚNÍ:

Kopírování či stahování jakýchkoliv materiálů, včetně citací jejich částí, z těchto webových stránek je bez výslovného souhlasu jejich redakce ze zákona zakázáno. Redakce si vyhrazuje právo úpravy zaslaných příspěvků i reakcí v diskusích podle zavedených občanských norem chování.

Příspěvky na těchto stránkách nevyjadřují názory redakce, a obvykle dokonce ani názory jejich autorů. Využíváme tak ústavního práva na spornou svobodu myšlení a projevu.

Upozorňujeme čtenáře, aby se netrápili tím, že příspěvky na těchto webových stránkách nemají často hlavu ani patu. Možná jen zdánlivě. Především vše souvisí se vším, a potom hledat a uvádět přímou logiku věcí je dnes vošjaslich. A navíc, kam nás vlastně ta naše logika dovedla?

 

OZNÁMENÍ:

Cvičební akce se již normálně konají – informujte se u svých trenérů. Případné články jsou z důvodu eskalace krizové situace, která nastala po pandemické kampani, a kvůli jednoduchosti uveřejňovány jen v rubrice Aktuální příspěvky.

Vaše případné příspěvky po náležitém posouzení rádi publikujeme.

 

POMOC V NOUZI:

Jídlo pomáhá: https://blisty.cz/art/106713-jidlo-pomaha.html